O NÁS. NAŠE VIZE. NAŠE MISE.

Společnost Integralog CZ s.r.o. je součástí skupiny logistických společností, z nichž první byla založena v roce 2008 a s činností začala v roce 2009. Prvořadý cíl je poskytnout klientovi kompletní servis od dodání zboží z místa jeho vzniku nebo nákupu, přes proclení až po uskladnění, manipulaci, distribuci a samozřejmě zpětné logistiky.

Náš vysoce vzdělaný tým, který se skládá z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti logistiky, informatiky, maloprodeje a organizace pracovních procesů, své zkušenosti z celkové činnosti společnosti využívá ve vytvoření nejlepšího individualizovaného (custom made) logistického řešení pro jednotlivého klienta.

Služba, kterou naše společnost poskytuje je tzv. 3PL služba (third party logistics), jejímž základem je celková péče o tok zboží našeho klienta od místa jeho vzniku do místa konečné spotřeby nejracionálnějším způsobem. Klienti mají k dispozici moderní technologické přednosti, kompletní logistiku a transport.

Naše skladové manipulační procesy jsou řízeny WMS (warehouse management systém) zvlášť přizpůsobeným poskytování logistických služeb našim klientům a celkový byznys od prvního dne je založen na „cloudové“ technologii. Tím Integralog dosahuje v odvětví IT přizpůsobivost, variabilní náklady, kvalitní podporu, dostupnost nových technologií… To je vlastně všechno co klient, který outsourcuje vlastní sklad, získává – rychlejší, kvalitnější a samozřejmě levnější službu.

SKLADOVÉ PROSTORY

Adekvátní a profesionální skladové prostory.

TECHNOLOGIE

Využívání nejmodernějších technologií pro přesnější a rychlejší práci ve skladu.

SYSTÉMOVÁ PŘIPOJENÍ

Možnost automatického spojení obchodních systémů.

ÚDAJE & ÚDAJE

Podrobné a přesné podklady pro kvalitní analýzu dodávek.

WMS SYSTÉM

Řízení zásob pomocí moderního WMS systému pro řízení skladů.

SPOKOJENOST UŽIVATELE

Spokojenost klientů a konečných uživatelů je pro nás mimořádně důležitá.

Naše vize

První výběr v segmentu integrální logistiky a přidaná hodnota pro hospodářství a společnost celkově.

Naše poslání

Kvalitními a spolehlivými řešeními nepřetržitě budujeme a udržujeme spokojenost našich klientů, kteří nás znají jako jistého a spolehlivého partnera.

NÁŠ TÝM

Náš vysoce vzdělaný tým, který se skládá z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti logistiky, informatiky, maloobchodu a organizace pracovních procesů Vám umožňuje přidanou hodnotu v procesu outsourcingových služeb, protože své znalosti z celkové činnosti společnosti využije při zpracování nejlepšího logistického řešení vypracovaného na míru Vám.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Název společnosti: INTEGRALOG CZ s.r.o.
Sídlo: Radlická 663/28, 150 00 Praha 5

: 094 98 869
DIČ: CZ094 98 869

Osobní zmocnění pro zastupování:
Vedran Hirtz – jednatel