VNITROSTÁTNÍ DODÁVKY – INTEGRALOG EXPRESS

Rozvinuli jsme vnitrostátní distribuční síť, se kterou zajišťujeme maximální pokrytí území a možnost doručení balíkových a paletových zásilek do 24 hodin.

Nabízíme organizaci dopravy od malého balíčku až po převoz velkého množství s individuálním logistickým řešením přizpůsobeným požadavkům a potřebám klienta. Důraz služby je na kvalitě a rychlosti doručení, dostupnosti informací a možnosti dohledu nad zásilkami.

Jsme spolehlivým partnerem internetových obchodů

Integralog Express doručení je vedoucí poskytovatel služby doručení výrobků na požadovanou adresu kupce. Přizpůsobujeme se specifickým požadavkům internetového prodeje a rychlým způsobem umožňujeme doručení zboží ke konečnému zákazníkovi. Konstantním zlepšováním softwarové podpory Integralog Exprex umožňuje v každém momentě Váš náhled do procesu doručení a stavu zásilky, dále garantuje kvalitu a rychlost procesu. 

Specifické dodávky

Doručení k jednotlivým zákazníkům je specifické a vyžaduje jiný přístup, protože příjemci (např. obchodní řetězce Globus, Penny, Albert, Kaufland, Hornbach, Bauhaus, DM, Rossmann…) mají sofistikované logistické procesy, ale ne stejné, takže jejich dodavatelé, tj. naši klienti, musí mít svůj systém (náš systém) přizpůsobený každému z nich. Termín doručení je 24 nebo 48 hodin od objednávky příjemce a vše je řízeno naší WMS (Warehouse Management System ) systémem a sledováno naším oddělením distribuce. Transportní jednotky jsou zpravidla palety a balíky, ale je možné organizovat také distribuci jakéhokoliv jiného přepravního balení.

PROTOŽE MY PŘEDSTAVUJEME VÁS

Jme si vědomi, že Vás jako objednavatele představujeme na adrese Vaších příjemců zásilek, takže kromě samotné profesionality dodavatele upíráme velkou pozornost a zdroje na vlastní vozový park, jehož průměrné stáří je 1,5 roku, dále aby byli naši dodavatelé profesionálně zařízeni a uniformováni v souladu s naší vizuální identitou.

Ohledně více informací o této službě nás prosíme kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo na e-mail: info@integralog.cz