INTEGRALOG SLUŽBY

SKLADOVÁNÍ A MANIPULACE SE ZBOŽÍM

Integralog sklady momentálně mají k dispozici 15.000 paletových míst, na více než 16.000 m2 skladového prostoru. V současnosti mám 5 skladových budov na třech lokacích.

Číst více

NÁRODNÍ DISTRIBUCE

Doručování zboží kdykoliv a kamkoliv, od rychlého doručení během 90 minut, nebo doručení ve stejném dni / SameDayDelivery, po klasické doručení balíků a palet během 24h, 48h, 72h na území celého Chorvatska.

Číst více…

SAME DAY DELIVERY

Same Day Delivery – doručení ve stejném dni je ušito na míru obchodním uživatelům, kteří jsou silně orientováni na své kupce a konečné uživatele. a proto si přejí poskytnout doručení žádaného výrobku v nejkratším možném čase, a to je stejný den.

Číst více

medunarodni-transport

MEZINÁRODNÍ DOPRAVA

INTEGRALOG se svými víceletými zkušenostmi v oblasti organizování dopravy se řadí velmi vysoko, zejména v segmentu spokojenosti klientů. Pro své klienty sjednáváme konkurenční tržní ceny dopravy s nejoptimálnějším dopravním časem.

Číst více

MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVA

Mezinárodní přeprava je komplexní soustava různých služeb, které provádíme pro Vás, a které jsou: služby dovozního a vývozního proclení, dále činnosti celního zprostředkování nad zbožím, mezinárodní doprava zboží všemi druhy dopravy silniční, mořský, vzdušný, kontejnerový… 

Číst více

usluge-savjetovanja-integralog

OBCHODNÍ PORADENSTVÍ

Všechny oblasti, ve kterých nabízíme poradenství (maloobchod, velkoobchod, informatizace podnikání) jsou úzce spojeny s oblastí logistiky, což nás staví do výborné pozice, ve které jako logistik umíme a můžeme podrobně analyzovat důležité a potřebné parametry, abychom navrhli použitelné řešení. 

Číst více